Zasady współpracy

Powierzone mi sprawy rozwiązuję w ramach niemieckiej kancelarii adwokackiej AIXLAW Rechtsanwälte w Akwizgranie, z którą od lat jestem związany zawodowo. Kancelaria ta jest wiodącą firmą prawniczą w regionie, specjalizującą się m.in. w prawie transportowym, prawie ruchu drogowego, dochodzeniu odszkodowań, prawie pracy oraz pomocy prawnej przedsiębiorcom prowadzącym działalność na terenie Niemiec.

Jak nawiązać współpracę

Wyślij wiadomość z dokładnym opisem sprawy. W nagłych wypadkach - zadzwoń.

U

Zaznajomię się z nią i w razie potrzeby dopytam o szczegóły.

W odpowiedzi otrzymasz wycenę usługi.

N

Po akceptacji przez Ciebie warunków współpracy i dokonaniu opłaty, zajmę się Twoją sprawą.

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej wyjaśniam kwestie, które Cię być może jeszcze zastanawiają.

Czy konieczne jest spotkanie w kancelarii?

W większości przypadków wizyta w kancelarii nie jest konieczna – wszelkie formalności można załatwić mailowo i telefonicznie.

Jak szybko otrzymam poradę?

To zależy od stopnia skomplikowania Twojej sprawy. Jednak dzięki temu, że specjalizuję się w wąskiej dziedzinie, bardzo dobrze znam przepisy obowiązujące w Niemczech i biegle posługuję się językiem niemieckim, sprawnie i szybko zajmuję się sprawami swoich Klientów.

Czy porady są odpłatne?

Tak, porada prawna jest odpłatna. Po kontakcie ze mną otrzymasz wycenę mojej pracy. Wycena nie zobowiązuje Cię do skorzystania z porady.

Jak wygląda rozliczenie?

W większości przypadków porada jest płatna z góry przelewem bankowym. Szczegóły rozliczenia znajdują się w mojej wiadomości z wyceną porady.