Jazda po alkoholu lub narkotykach w Niemczech – pomoc prawnika

No cóż, stało się. Więcej tego nie rób – pewnie już o tym wiesz.
A teraz skupmy się na tym, żeby Twoja odpowiedzialność i koszty były jak najmniejsze.

Z pomocą doświadczonego w tych sprawach prawnika może udać się skrócić czas oczekiwania na odzyskanie uprawnień i zmniejszyć wysokość grzywny.

Co Ci grozi?

Jeśli złapano Cię podczas jazdy pod wpływem alkoholu / środków odurzających, to sprawa karna Cię nie ominie. A konsekwencje? Wszystko zależy od okoliczności.
Niemieckie przepisy pozwalają zastosować nawet karę pozbawienia wolności. Z mojej praktyki wynika, że najczęściej będzie to jednak:

  • wysoka grzywna, która może wynosić nawet kilka tysięcy euro oraz
  • utrata uprawnień do jazdy (utrata prawa jazdy) oraz
  • co najmniej kilkumiesięczny okres karencji na odzyskanie uprawnień do jazdy w Niemczech oraz
  • obowiązek zaliczenia badania MPU (Idiotentest), jako warunek konieczny przywrócenia Ci uprawnień do jazdy w Niemczech.

Wszystkie te konsekwencje oznaczają, że potrzeba wiele czasu i pieniędzy, by znów móc zgodnie z prawem podróżować jako kierowca. Ale jeszcze nic straconego!

Jak mogę Ci pomóc?

Jestem polskim prawnikiem, ale mieszkam w Niemczech i od lat zajmuję się pomocą kierowcom w sprawach, które wymagają kontaktu z niemiecką policją i innymi organami oraz sądami.

Mam ogromne doświadczenie w wyciąganiu kierowców z tarapatów, znam tutejsze przepisy, sposoby działania policji i praktykę sądów. Sprawnie przeprowadzam Klientów przez skomplikowane niemieckie procedury.

 

Już po pierwszym kontakcie ze mną, będziesz wiedzieć, jakie masz możliwości działania w swojej sprawie.

Poznaj opinie moich Klientów
w sprawach o odzyskanie prawa jazdy w Niemczech

[…] Niedawno skontaktowałem się z Panem Adamem, który po zapoznaniu się z moją sytuacją w oparciu o swoje doświadczenie był w stanie wycenić moje szanse na uniknięcie testów MPU. Przygotował dla mnie potrzebne wnioski i wskazał odpowiednie urzędy które były przychylne mojej sprawie. […] już po upływie dwóch miesięcy ponownie dostałem możliwość kierowania pojazdami po terenie Niemiec.
[…] dla tych którzy liczą, że na forach, blogach czy innych stworach internetowych znajdą rozwiązanie dla swojej indywidualnej sprawy, zaznaczę wyraźnie, że lepiej od razu skontaktować się ze specjalistą takim jak Pan Adam.

Pan Krzysztof

Pan Adam to rzetelny i uczciwy prawnik. straciłem prawo jazdy w lipcu, a w sierpniu miałem je już w domu. nie mam słów jakich mógłbym użyć, aby mu podziękować. Dziękuję Panie Adamie za wszystko i kochani jeśli stracicie prawo jazdy w Niemczech tak jak w moim przypadku po alkoholu, śmiało możecie prosić o pomoc Pana Adama. To wielka nauka dla mnie na przyszłość, a Pan Adam sprawił, że nic straconego.

Pan Bartek

Polecam pomoc Pana Adama w odzyskaniu prawa jazdy w Niemczech, bo jest profesjonalna, rzetelna i uczciwa. Dzięki niemu udało się odzyskać ponownie uprawnienia do jazdy po Niemczech bez konieczności ponownego zdawania testu za co jestem wdzięczny Panu Adamowi.

Pan Marcin

w

Potrzebujesz szybkiej pomocy?

Już po pierwszym kontakcie ze mną będziesz wiedzieć, co dalej.

E-mail: in**@ad********.com
Możesz też zadzwonić +49 1575 14 55 059.

Opisz mi przebieg zdarzenia i prześlij dokumentację, którą w swojej sprawie posiadasz.

Dopytam o szczegóły, wskażę możliwości działania.
Po akceptacji warunków współpracy niezwłocznie zajmę się Twoją sprawą wraz z AIXLAW Rechtsanwälte – niemiecką kancelarią adwokacką, z którą jestem zawodowo związany.    Zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdują się tutaj.